Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service
 

Adana (ADA) lidostas transfērs


 
Izbaudiet visērtāko un drošāko transfēru no Adana

Adana ir viena no vispopulārākajām AUSTRIJA lidostām, ko katru dienu apmeklē liels skaits uzņēmumu īpašnieku un tūristu. Tādēļ tā ir viena no visnoslogotākajām lidostām apkalpoto pasažieru skaita ziņā. Ja vēlaties izmantot transfēra pakalpojumus no Adana, mēs esam vislabākā izvēle. Mums ir daudzu gadu darba pieredze šajā nozarē, un transfērus no Adana mēs nodrošinām katru dienu. Mēs varam jums piedāvāt finansiāli visizdevīgākos un laika ziņā savlaicīgākos pakalpojumus, kā arī dot jums pārliecību, ka esat ar tiem 100% apmierināts un ne par ko nesatraucaties. Mēs jau neskaitāmiem pasažieriem esam palīdzējuši nokļūt Adana. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs saņemsiet vispiemērotāko un visērtāko transfēru.

Mūsu autoparku veido dažādiem pārvadājumu veidiem atbilstoši transportlīdzekļi, kas piemēroti dažādām transfēra vajadzībām. Visi mūsu transporta līdzekļi ir ietilpīgi un aprīkoti ar modernām iekārtām. Neatkarīgi no tā, vai plānojat vienatnē doties uz lietišķu tikšanos vai kopā ar ģimeni braucat brīvdienās, mēs spējam efektīvi un droši apmierināt visas jūsu ar transfēru saistītās vajadzības. Varat būt droši, ka jutīsieties ērti un nekādu sarežģījumu nebūs. Mūsu transporta līdzekļi ir pietiekami ietilpīgi, lai tajos varētu salikt jūsu mantas un jūs varētu izbaudīt ērtu transfēru no Adana. Mūsu transporta līdzekļi ir tik ērti, ka jūs pat pēc ilga brauciena nejutīsieties noguruši.

Turklāt pie mums strādā pieredzējuši autovadītāji, kuri prot sazināties vairākās valodās. Viņi prot padarīt jūsu transfēru no Adana pilnu prieka un jautrības. Mūsu pilnībā licencētie un draudzīgie autovadītāji zina visus īsākos ceļus no Adana. Tādēļ varat būt pārliecināti, ka sasniegsiet galamērķi visīsākajā iespējamajā laikā. Izvēloties mūsu pakalpojumus, jums nav jāuztraucas par drošību un komfortu. Tādēļ negaidiet un izvēlieties mūsu piedāvātos transfēra pakalpojumus, lai iegūtu nepārspējamu pieredzi transfērā no Adana.  
 

Lidostas TURCIJA

Adana Lidostas transfēri ar galapunktiem TURCIJA

 
 

Lidostas pārskaitījumi citās valstīs.


Pārvedumiem no Adana lidostām mēs izmantojam šādus auto

  Eko klase: Automašīnai ir trīs sēdvietas. Ir radio, CD. Šis ir labs un lēts auto, ar kura palīdzību jūs varat ceļot tik lēti, cik iespējams.
Transfēriem uz Adana Mēs izmantojam šādus auto: Volkswagen Bora, Golf, Opel Astra, utt.
  Komforta klase: automašīnai ir 4 sēdvietas. Visās automašīnās ir gaisa kondicionieris, radio, CD, (var būt arī DVD), liels bagāžas nodalījums. Dažos auto modeļos pieejams iPOD un USB.
Transfēriem uz Adana mēs izmantojam šādus auto: Ford Galaxi, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, utt.
  Luksus klase: :Luksus klases automašīnam ir 3-4 sēdvietas. Izvēloties šīs klases auto, jūs varēsiet ceļot ļoti komfortabli (gaisa kondicionieris, radio, CD, DVD, iPod un USB, liels bagāžas nodalījums).Dažiem au
Transfēriem uz Adana mēs izmantojam šādus auto: Audi Q7. BMW 7, Audi A6, Audi A8. uc.
  Komforta minivens, busiņš: Minivenam ir no 7(8) - 40 sēdvietām. Tajā ir gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūsu vēlmes tik piepildīta
Transfēriem uz Adana mēs izmantojam šādus auto: Minivan: Ford minivens, Opel minivenu, Volkswagen minivenu, un MB autobusus 16 pasažieriem, Setra un MB 30 un 40 pasažieriem.
  Minivens LUX klase: minivens ir 7-8 sēdvietas. Jūs varat ceļot ar visām ērtībām (televizors, gaisa kondicionieris, radio, CD, TV, DVD, iPod un USB, automātiskās durvis, liels boot). Šie vagoni ir ļoti ērti un ērti, un jūs varat ceļot pirmajā klasē.
Transfēriem uz Adana mēs izmantojam šādus auto: Mercedes Vito 4x4, Mercedes Viano, utt
  AUTOBUSS: Autobuss ir lielisks risinājums tiem, kas ceļo lielā grupā. Tajā ir līdz pat 50 vietām, gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūs
Transfēriem uz Adana mēs izmantojam šādus auto: Autobusi.


Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM