Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service
 
Beļģijas Karaliste atrodas ziemeļrietumu Eiropā un apvieno sevī vācu un romiešu kultūras tradīcijas. Katrā Beļģijas stūrītī ir savas īpašības, kas tās vietējos iedzīvotājus krasi atšķir no to kaimiņiem. Tur pat sarunājas trīs valodās – flāmu, franču un vācu valodā. Iespējams šī dažādība arī ietekmē beļģu raksturu, kuri ir toleranti pret citām tautām un to kultūrām, kas dzīvo viņu mazajā valstī. <br>Beļģijas pilsētas nemaz nelīdzinās viena otrai, bet ir atšķirīgas – Briga ir kā piparkūku ciemats no kādas vācu pasakas, Ģentē gotiskā katedrālē varam baudīt brāļu van Eiku veidoto – ģentes altāri, Antvervenā – klasisko viduslaiku ostas pilsētu. Katrs, kurš apmeklē Beļģiju, var sajust savu atrašanos Eiropas centrā un pilnīgā mierā izbaudīt beļģiešu viesmīlību. 

Lidostas BEĻĢIJA

Populāri transfēru maršruti BEĻĢIJA

 

Lidostas pārskaitījumi citās valstīs.

 

Transfēriem uz BEĻĢIJA - mēs izmantojam šādus auto

  Eko klase: Automašīnai ir trīs sēdvietas. Ir radio, CD. Šis ir labs un lēts auto, ar kura palīdzību jūs varat ceļot tik lēti, cik iespējams.
Transfēriem uz BEĻĢIJA Mēs izmantojam šādus auto: Volkswagen Bora, Golf, Opel Astra, utt.
  Komforta klase: automašīnai ir 4 sēdvietas. Visās automašīnās ir gaisa kondicionieris, radio, CD, (var būt arī DVD), liels bagāžas nodalījums. Dažos auto modeļos pieejams iPOD un USB.
Transfēriem uz BEĻĢIJA mēs izmantojam šādus auto: Ford Galaxi, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, utt.
  Luksus klase: :Luksus klases automašīnam ir 3-4 sēdvietas. Izvēloties šīs klases auto, jūs varēsiet ceļot ļoti komfortabli (gaisa kondicionieris, radio, CD, DVD, iPod un USB, liels bagāžas nodalījums).Dažiem au
Transfēriem uz BEĻĢIJA mēs izmantojam šādus auto: Audi Q7. BMW 7, Audi A6, Audi A8. uc.
  Komforta minivens, busiņš: Minivenam ir no 7(8) - 40 sēdvietām. Tajā ir gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūsu vēlmes tik piepildīta
Transfēriem uz BEĻĢIJA mēs izmantojam šādus auto: Minivan: Ford minivens, Opel minivenu, Volkswagen minivenu, un MB autobusus 16 pasažieriem, Setra un MB 30 un 40 pasažieriem.
  Minivens LUX klase: minivens ir 7-8 sēdvietas. Jūs varat ceļot ar visām ērtībām (televizors, gaisa kondicionieris, radio, CD, TV, DVD, iPod un USB, automātiskās durvis, liels boot). Šie vagoni ir ļoti ērti un ērti, un jūs varat ceļot pirmajā klasē.
Transfēriem uz BEĻĢIJA mēs izmantojam šādus auto: Mercedes Vito 4x4, Mercedes Viano, utt
  AUTOBUSS: Autobuss ir lielisks risinājums tiem, kas ceļo lielā grupā. Tajā ir līdz pat 50 vietām, gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūs
Transfēriem uz BEĻĢIJA mēs izmantojam šādus auto: Autobusi.


Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM