Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service
 
Vācija – tā ir harmonija, apvienojumā ar elpu aizraujošu dabu un iespaidīgu arhitektūru. Izbaidiet Ziemeļu jūras un Baltijas jūras burvību, kā arī Alpu majestātiskumu. Vēsturiskas pilis un muzeji jūs aiznesīs tālā pagātnē. Apburošas dabas ainavas ar baltām pludmalēm, augstienēm un ielejām,vīnogu dārziem dienvidos un viršu pļavām ziemeļos – tas viss ir apskates vērts. Elpu aizraujoši atpūtas parki priecēs gan lielus, gan mazus. Iepazīstiet dažādu pilsētu aktīvo nakts dzīvi un paspējiet doties arī iepirkties! Apmetieties veclaicīgās romantiskās viesu mājās un nenokavējiet vīna svētkus vīndaru ciematiņos! Vācijas virtuvi raksturo barojošs un spēcīgs ēdiens. Maltītes neatņemama sastāvdaļa ir maize. Vācijā ir vairāk kā 300 maizes šķirņu. Izslavēts ir arī vācu alus, jo šīs valsts tradīcija ir alus un ceptu desiņu ēšana.

Lidostas VĀCIJA

Populāri transfēru maršruti VĀCIJA

 

Lidostas pārskaitījumi citās valstīs.

 

Transfēriem uz VĀCIJA - mēs izmantojam šādus auto

  Eko klase: Automašīnai ir trīs sēdvietas. Ir radio, CD. Šis ir labs un lēts auto, ar kura palīdzību jūs varat ceļot tik lēti, cik iespējams.
Transfēriem uz VĀCIJA Mēs izmantojam šādus auto: Volkswagen Bora, Golf, Opel Astra, utt.
  Komforta klase: automašīnai ir 4 sēdvietas. Visās automašīnās ir gaisa kondicionieris, radio, CD, (var būt arī DVD), liels bagāžas nodalījums. Dažos auto modeļos pieejams iPOD un USB.
Transfēriem uz VĀCIJA mēs izmantojam šādus auto: Ford Galaxi, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, utt.
  Luksus klase: :Luksus klases automašīnam ir 3-4 sēdvietas. Izvēloties šīs klases auto, jūs varēsiet ceļot ļoti komfortabli (gaisa kondicionieris, radio, CD, DVD, iPod un USB, liels bagāžas nodalījums).Dažiem au
Transfēriem uz VĀCIJA mēs izmantojam šādus auto: Audi Q7. BMW 7, Audi A6, Audi A8. uc.
  Komforta minivens, busiņš: Minivenam ir no 7(8) - 40 sēdvietām. Tajā ir gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūsu vēlmes tik piepildīta
Transfēriem uz VĀCIJA mēs izmantojam šādus auto: Minivan: Ford minivens, Opel minivenu, Volkswagen minivenu, un MB autobusus 16 pasažieriem, Setra un MB 30 un 40 pasažieriem.
  Minivens LUX klase: minivens ir 7-8 sēdvietas. Jūs varat ceļot ar visām ērtībām (televizors, gaisa kondicionieris, radio, CD, TV, DVD, iPod un USB, automātiskās durvis, liels boot). Šie vagoni ir ļoti ērti un ērti, un jūs varat ceļot pirmajā klasē.
Transfēriem uz VĀCIJA mēs izmantojam šādus auto: Mercedes Vito 4x4, Mercedes Viano, utt
  AUTOBUSS: Autobuss ir lielisks risinājums tiem, kas ceļo lielā grupā. Tajā ir līdz pat 50 vietām, gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūs
Transfēriem uz VĀCIJA mēs izmantojam šādus auto: Autobusi.


Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM