Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service
 
Šveice ir valsts, kur Alpi satiekas ar debesīm. Tā valdzina ar brīnišķīgiem ziemas kūrortiem, vienreizējām ainavām. Katrā reģionā ir atšķirīgs klimats un savādāki dabas skati. Ziemeļu reģionos var aplūkot ķērpjus un sūnas, bet dienvidu reģionos - palmas un mimozas. Tūristus priecēs arī interesantā arhitektūra.
Šveicē ir ļoti krāsaina kultūras dzīve. Katrā lielā pilsētā ir teātris un simfoniskais orķestris. Tāpat šeit ir apmēram 600 muzeju. Labi pazīstams ir Cīrihes valsts muzejs, kā arī tādi muzeji kā mākslas muzejs Bāzelē, Bernē un Ženēvā. Šveices virtuvi raksturo dažādu siera šķirņu bagātība, kā arī gaļa, kas pagatavota izmantojot dažādas garšvielas.
Šveice visā pasaulē ir zināma kā visdrošāko banku mājvieta, valsts, kurā izgatavo visprecīzākos pulksteņus, gardu šokolādi, augstas kvalitātes dārgakmeņus, neskaitāmas siera šķirnes un kvalitatīvus medikamentus. 

Lidostas ŠVEICE

Populāri transfēru maršruti ŠVEICE

 

Lidostas pārskaitījumi citās valstīs.

 

Transfēriem uz ŠVEICE - mēs izmantojam šādus auto

  Eko klase: Automašīnai ir trīs sēdvietas. Ir radio, CD. Šis ir labs un lēts auto, ar kura palīdzību jūs varat ceļot tik lēti, cik iespējams.
Transfēriem uz ŠVEICE Mēs izmantojam šādus auto: Volkswagen Bora, Golf, Opel Astra, utt.
  Komforta klase: automašīnai ir 4 sēdvietas. Visās automašīnās ir gaisa kondicionieris, radio, CD, (var būt arī DVD), liels bagāžas nodalījums. Dažos auto modeļos pieejams iPOD un USB.
Transfēriem uz ŠVEICE mēs izmantojam šādus auto: Ford Galaxi, Toyota Avensis, Volkswagen Passat, utt.
  Luksus klase: :Luksus klases automašīnam ir 3-4 sēdvietas. Izvēloties šīs klases auto, jūs varēsiet ceļot ļoti komfortabli (gaisa kondicionieris, radio, CD, DVD, iPod un USB, liels bagāžas nodalījums).Dažiem au
Transfēriem uz ŠVEICE mēs izmantojam šādus auto: Audi Q7. BMW 7, Audi A6, Audi A8. uc.
  Komforta minivens, busiņš: Minivenam ir no 7(8) - 40 sēdvietām. Tajā ir gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūsu vēlmes tik piepildīta
Transfēriem uz ŠVEICE mēs izmantojam šādus auto: Minivan: Ford minivens, Opel minivenu, Volkswagen minivenu, un MB autobusus 16 pasažieriem, Setra un MB 30 un 40 pasažieriem.
  Minivens LUX klase: minivens ir 7-8 sēdvietas. Jūs varat ceļot ar visām ērtībām (televizors, gaisa kondicionieris, radio, CD, TV, DVD, iPod un USB, automātiskās durvis, liels boot). Šie vagoni ir ļoti ērti un ērti, un jūs varat ceļot pirmajā klasē.
Transfēriem uz ŠVEICE mēs izmantojam šādus auto: Mercedes Vito 4x4, Mercedes Viano, utt
  AUTOBUSS: Autobuss ir lielisks risinājums tiem, kas ceļo lielā grupā. Tajā ir līdz pat 50 vietām, gaisa kondicionieris, radio, CD,(var būt DVD), liels bagāžas nodalījums. Jūs varat ceļot konfortabli, zinot, ka jūs
Transfēriem uz ŠVEICE mēs izmantojam šādus auto: Autobusi.


Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM