Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service
Lidostas transfēri ar galapunktiem

 
 
Itālija piedāvā jums elpu aizraujošas tūrisma un atpūtas iespējas. Valsts ir iecienīts tūrisma galamērķis cilvēkiem no visas pasaules, kas ir interesanta atpūtas vieta jebkurā gadalaikā. Ceļotājus sajūsmina burvīgas ainavas, zeltainas pludmales un kultūras pieminekļi. Acis priecē arhitektūras, glezniecības un tēlniecības šedervi, kas saglabājušies cauri gadsimtiem. Itālijas Alpi sajūsmina ar plašajām pļavām, ledājiem un bagātīgajām ielejām. Itāliju apskalo piecas jūras un tai ir garākā jūras līnija visā Eiropā. Pludmales plešas kilometriem tālu un tajās atrodas lielāki un mazāki kūrorti. Bez tam jums ir jāsajūt Venēcijas nakšu mistika un augstās modes šarms!
Šajā valstī maltītēm ir nozīmīga vieta katras ģimenes dzīvē, tādēļ Itālijā iecienīta ir tieši mājas virtuve. Spagetti, pica, salāti un sarkanvīna glāze pusnaktī, tie ir raksturo Itālijas virtuvi. Dodoties uz Itāliju izbaudiet priecīgo un draudzīgo atmosfēru, novērtējiet visu, ko dzīve jums sniedz! 
 
airports
 
 
Austrijas daba fascinē ar savu daudzveidību -šajā valstī ir iespēja aplūkot lielu gan floras, gan aunas dažādību. Lielāko Austrijas daļu aizņem Alpu kalni. Ziemeļaustrumos atrodas Danubes ieleja, kurā mājvietu radusi Austrijas galvaspilsēta Vīne.
Jau izsenis Austrija ir zināma kā ģeniālu un pasaules slavenu komponistu dzimtene. Volfganga Amadeja Mocarta, Ludviga van Bēhovena, Jozefa Haidna un Johanna Štrausa radītie skaņdarbi nespēj atstāt vienaldzīgu nevienu klausītāju! Austrijas tautas mūzikā polulārs ir īpatnējais dziedāšanas veids – jodelēšana.
Sporta faniem sapnis ir kalnu slēpošana Austrijas Alpos, jo tur atrodas apmēram astoņdesmit plaši slēpošanas reģioni, kuri piedāvā lieliskas treniņu nodarbības, kā arī atpūtas iespējas piemērotos kūrortos.
Austrijas virtuvi raksturo barojošs ēdiens. Šīs valsts virtuve ir pazīstama ar dažādiem gaļas ēdieniem, kā arī konditorejas izstrādājumiem, kā piemēru var minēt pasaules slaveno Vīnes šniceli, bet svētkos galdā tiek celts asins pudiņš. Austrieši dievina kafiju un viņiem ir laba gaume vīnu un alus izvēlē. 
 
airports
 
 
Francija ir lielākā Rietumeiropas valsts, kas aicina izbaudīt plaši izslavēto francūžu kultūru, modi un virtuvi. Iepazīstat sniegotās Alpu virsotnes, Atlantijas okeāna un Vidusjūras pludmales, iespaidīgās pilis, plašos vīnogulāju dārzus! Galvaspilsēta Parīze ir nozīmīgs kultūras centrs, tā svarīgākie apskates objekti ir Eifeļa tornis, Luvra un Parīzes Dievmātes katedrāle. Parīze apbur ar muzejiem, veikaliem un restorāniem.
Francijā ir daudz kultūras vērtību. Katrs ciemats un pilsēta ir kā vēstures un kultūras muzejs.
Francija tāpat ir izslavēta ar savu izsmalcināto virtuvi. Katram reģionam ir tikai tam raksturīgi ēdieni. Piemēram, Francijas centrālajā daļā iecienīta ir cepta gaļa sarkanvīna mērcē, bet tuvāk Vidusjūras reģionam populāra ir zivju zupa ar ķiplokiem. Tāpat Francija ir slavena ar savām dažādajām siera un vīna šķirnēm. 
 
airports
 
 
Šveice ir valsts, kur Alpi satiekas ar debesīm. Tā valdzina ar brīnišķīgiem ziemas kūrortiem, vienreizējām ainavām. Katrā reģionā ir atšķirīgs klimats un savādāki dabas skati. Ziemeļu reģionos var aplūkot ķērpjus un sūnas, bet dienvidu reģionos - palmas un mimozas. Tūristus priecēs arī interesantā arhitektūra.
Šveicē ir ļoti krāsaina kultūras dzīve. Katrā lielā pilsētā ir teātris un simfoniskais orķestris. Tāpat šeit ir apmēram 600 muzeju. Labi pazīstams ir Cīrihes valsts muzejs, kā arī tādi muzeji kā mākslas muzejs Bāzelē, Bernē un Ženēvā. Šveices virtuvi raksturo dažādu siera šķirņu bagātība, kā arī gaļa, kas pagatavota izmantojot dažādas garšvielas.
Šveice visā pasaulē ir zināma kā visdrošāko banku mājvieta, valsts, kurā izgatavo visprecīzākos pulksteņus, gardu šokolādi, augstas kvalitātes dārgakmeņus, neskaitāmas siera šķirnes un kvalitatīvus medikamentus. 
 
airports
 
 
Vācija – tā ir harmonija, apvienojumā ar elpu aizraujošu dabu un iespaidīgu arhitektūru. Izbaidiet Ziemeļu jūras un Baltijas jūras burvību, kā arī Alpu majestātiskumu. Vēsturiskas pilis un muzeji jūs aiznesīs tālā pagātnē. Apburošas dabas ainavas ar baltām pludmalēm, augstienēm un ielejām,vīnogu dārziem dienvidos un viršu pļavām ziemeļos – tas viss ir apskates vērts. Elpu aizraujoši atpūtas parki priecēs gan lielus, gan mazus. Iepazīstiet dažādu pilsētu aktīvo nakts dzīvi un paspējiet doties arī iepirkties! Apmetieties veclaicīgās romantiskās viesu mājās un nenokavējiet vīna svētkus vīndaru ciematiņos! Vācijas virtuvi raksturo barojošs un spēcīgs ēdiens. Maltītes neatņemama sastāvdaļa ir maize. Vācijā ir vairāk kā 300 maizes šķirņu. Izslavēts ir arī vācu alus, jo šīs valsts tradīcija ir alus un ceptu desiņu ēšana.
 
airports
 
 
Spānija – ir valsts dienvidrietumu Eiropā, kas aizņem lielāko daļu no Pireneju pussalas. Spānijai pieder arī Kanāriju salas Atlantijas okeānā un Baleāru salas kā Maljorka, Menorka un Ibiza, kuras atrodas Vidusjūrā. Spānijas teritorijā ir saglabājušies neskaitāmi arhitektūras pieminekļi: seno grieķu, romiešu un kartagēnu apmetņu drupas. Madridē ir vērts apmeklēt Nacionālo Prado muzeju, karalistes pili, San Francisko el Grande baznīcu. Barselona viesus pārsteidz ar Gaudi arhitektūru – Sagrada famiglia apbrīnas vērto katedrāli, Gaudi parku un tāpat ar senajiem pilsētas rajoniem un, protams, Katoļu katedrāli. Seviļja, Kordova un Granada tāpat uz visiem laikiem paliks to tūristu atmiņās, kuri atpūtušies Andalūzijā. 
 
airports
 
 
Portugāle piedāvā pirmatklājēja prieku, piedāvājot apmeklēt civilizācijas mazskartas vietas. Runā, ka sentiments mājo Portugāles dvēselē. Portugālei piemīt vecmodīgs šarms, ko tai pieškir viduslaiku pilis, gleznaini ciemati, kā arī piekrastes klintis, mežonīgas smilšu pludmales un ziediem klātie pakalni. Arī pati Portugāles galvaspilsēta Lisabona atšķiras citu Eiropas pilsētu vidū ar savu īpatnējo arhitektūru, kurā sajaucies koloniālais stils, viduslaiki, gotika, baroks un mūsdienu dizains, kas tik ļoti fascinē ceļotājus. 
 
airports
 
 
Grieķija, senā Ellāda, tā ir noslēpumu valsts, kuru atminēt vēlas katrs ceļotājs. Atrodoties krustcelēs starp diviem seniem ceļiem uz Eiropu un Tuvajiem Austrumiem, Grieķija sevī ir uzņēmusi vislabāko no abu šo pasaules daļu kultūras. Grieķijā ir virkne nozīmīgu vēstures pieminekļu – Akropole Atēnās, Apollona templis Delfos, Mikēnas pilsētas cietoksnis un daudzi citi. Apbrīnojot senos mākslas priekšmetus un arhitektūru, nav iespējams palaist garām brīnišķo dabu un daudzās izklaides iespējas. Salas, kalni, klintis, ielejas un pludmales veido gleznainu mozaīku, kur katrs atradīs sev piemērotāko. 
 
airports
 
 
Beļģijas Karaliste atrodas ziemeļrietumu Eiropā un apvieno sevī vācu un romiešu kultūras tradīcijas. Katrā Beļģijas stūrītī ir savas īpašības, kas tās vietējos iedzīvotājus krasi atšķir no to kaimiņiem. Tur pat sarunājas trīs valodās – flāmu, franču un vācu valodā. Iespējams šī dažādība arī ietekmē beļģu raksturu, kuri ir toleranti pret citām tautām un to kultūrām, kas dzīvo viņu mazajā valstī. <br>Beļģijas pilsētas nemaz nelīdzinās viena otrai, bet ir atšķirīgas – Briga ir kā piparkūku ciemats no kādas vācu pasakas, Ģentē gotiskā katedrālē varam baudīt brāļu van Eiku veidoto – ģentes altāri, Antvervenā – klasisko viduslaiku ostas pilsētu. Katrs, kurš apmeklē Beļģiju, var sajust savu atrašanos Eiropas centrā un pilnīgā mierā izbaudīt beļģiešu viesmīlību. 
 
airports
 
 
Pasaulē nav daudz valstis, kas atrodas krietni zem jūras līmeņa. Viena no tām – Nīderlande, kas pārbagāta ar ūdeņiem un vēju, kuģīšiem un velosipēdiem, putniem un vējdzirnavām. Nīderlande ir pazīstama arī ar savām kafejnīcām, sieru un gara auguma cilvēkiem. Nīderlandes apmeklējums parasti sākas ar pilsētām. Kurš gan nav dzirdējis par Amsterdamu, kultūras, coffeeshop un kanālu pilsētu? Roterdama, Utrehta, Hāga, Mārstrikta – katrs ir dzirdējis šīs pilsētas. Un tas ir apbrīnojami, ņemot vērā Nīderlandes lielumu. 
 
airports
 
 

Kipra ir Vidusjūras salas valsts, kas ir slavena ar daudziem vasaras kūrortiem. Kipra ir pulkvēža Kristofēra Moro dzimtene, kas bija slavenā Šekspīra poēmas varoņa Otello prototips. Neskatoties uz savu lielumu, tā ir arī viena no lielakām vīna ražotājvalstīm pasaulē.

Kipra ir slavena ari ar savu ātro laulību politiku. Jums tur tikai jāpavada trīs dienas, lai iegūtu oficiālo atļauju noslēgt laulību. Šo iespēju izmanto daudzi pāri.

Interesants fakts, ka Kipras taksometri darbojas bez atlikuma, līdz ar to, tūristi dod priekšroku privātiem transfēriem no lidostām, un  pasūta tos pirms dodas ceļojumā uz šo brīnišķīgo valsti. 

 
airports
 
 

Igaunija atrodas Eiropas Ziemeļu daļā, Baltijas jūras krastā. Ta ir mazākā no trim Baltijas valtīm. Ja dodaties uz Igauniju, neaizmirstiet apciemot Tallinas seno daļu, kas ir neskarta Viduslaiku pilsēta, ar šaurām ieliņām un īpatnējo atmosfēru.  Ja kārojat pēc atklājumiem, iegriežaties Tartū, otrajā lielākajā Igaunijas pilsētā, kas ir slavena ar senāko universitāti Baltijas valstīs un ir reģiona zinātniskā galvaspilsēta.

Igaunijā ir neskaitāmi daudz nomaļu pludmaļu, kur Jūs varat baudīt dabu un klusumu jebkurā laikā. Neaizmirtiet arī par vairāk kā 1500 salām, kas ir saglabajušas pirmatnējo dabu un tradīcijas. 

 
airports
 
 

Ja vēlaties izjust viduslaiku Eiropas atmosfēru, Latvija gaida Jūs. Vecrīgas šaurās ieliņas pārcels Jūs viduslaiku Vācijā. Krastmalā, kas apņem abus Daugavas krastus, atrodas liela stikla būda ar milzu vīra statuju, kas tur uz pleciem mazu bērnu. Tā atgādina Rīgas dibinātāju-Lielo Kristapu.

Latvija ir slavena ne tikai ar vēsturiskiem objektiem, bet arī ar vasaras festivāliem Jaunais Vilnis un Jautro un Atjautīgo kluba vasaras sesijām, kas pulcē tūkstošiem skatītāju lielākajā Latvijas kūrortpilsētā – Jūrmalā. 

 
airports
 
 

Lietuva nevienu neatstās vienaldzīgu. Ja Jūs neko nezinat par šo valsti un neesat tur bijuši, Jums tā obligāti jāiekļauj tuvākajos ceļojumu plānos. Lietuvas skati ir daba ir tik dažādi un pievilcīgi, ka katrs spēs atrast kaut ko tīkamu sev. Lietuvas jūras gaiss ir piepildīts ar skuju aromatu, jo trešdaļu no valsts teritorijas klaj meži.

Lietuvas galvaspilsēta Viļņa, ir viena no senākam Eiropas pilsētām, un atrodas aptuveni 213 metrus virs jūras līmeņa. Ta ir saglabajusi sevī daudzu paaudžu arhitektūras pieminekļus.

 
airports
 
 
Apciemojiet Londonu, Lielbritānijas lielāko metropoli, un 2012.gada Olimpisko spēļu norises pilsētu. Londona ir Eiropas lielākā kultūras, izglītības un ekonimikas galvaspilsēta.
Londonā atrodas četri UNESCO pasaules mantojuma objekti: Vestminsteras pils, Londonas Tauers, Piejūras Grīnvičs, un Kjū Dārzi, kas izkārtojās gar Temzas upi.
Londina ir bagāta ar vēsturiskiem objektiem, kurus Jūs varat vērot no Londonas Acs, kas ir viens no lielākiem panorāmas ratiem pasaulē.
Neaizmirtiet iegriezties Bukingemas pilī, Lielbritānijas monarhijas rezidencē. Katru dienu 11:30 notiek Goda Sardzes maiņas ceremonija, kas piesaista tūkstošiem tūristu un ir viens no Londonas simboliem.

 
airports
 
 


Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM