Transfers-in-Europe.com
Username
Password
Retrieve your booking
 
Airports Transfers in Europe Transfers Airport Transfer Ski resorts
enderuLV
TRANSFĒRI GALAMĒRĶI B.U.J.
Ierašanās datums un laiks
         calendar
Izvēlieties lidostu
Izvēlieties ierašanās valsti
 
Izlidošanas datums un laiks
         calendar
Izvēlieties galamērķi
Izvēlieties valsti
 
Transfēra veids: Turp un atpakaļ No lidostas Uz lidostu         Pieaugušie     Bērni (līdz 12 gadiem):    Bērni (līdz 3 gadiem): 
 
step1
 
Kāpēc pasūtīt pie mums?
zemas cenas
Nav slēpto izmaksu
Profesionāli šoferi
Perfect service


Biežāk uzdotie jautājumi
Biežāk uzdotie jautājumi

Kas ietilpst cenā?

Cena ietver vienvirziena braucienu rezervētajam maršrutam. Cena par braucienu divos virzienos ietver braucienu gan turp, gan atpakaļ. Privāto transfēru cena tiek aprēķināta par automašīnu. 
Cenā nav ietverta dzeramnauda, tā ir pēc paša pasažiera ieskatiem.
NB! Bērnu sēdeklīšiem (ja pieejami), bagāžai, sporta inventāram u.c. var tikt piemērota papildu maksa. Lūdzu, sazinieties ar mums, lai iegūtu sīkāku informāciju.


Vai zīdaiņi tiek ieskaitīti?

Zīdaiņi (0-2 gadi) un bērni (3-11 gadi) tiek skaistīti visos transporta līdzekļos, tā kā viņi aizņem atsevišķu vietu. Vietējā un valsts likumdošana attiecībā uz bērnu sēdeklīšu lietošanu dažādās valstīs var atšķirties. Daudzos galamēŗķos ir iespējams pasūtīt zīdaiņu un/vai muguras atbalsta sēdeklīšus, taču šis pakalpojums var būt par atsevišķu maksu. Mēs iesakām vecākiem izmantot savus bērnu sēdeklīšus, lai nodrošinātu tiem pietiekamu aizsardzību un komfortu. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu jautājiet rezervācijas laikā. Mēs palīdzēsim jums, piedāvājot dažādas iespējas un organizējot transfēru tik ērtu, cik vien iespējams.


Kā es atradīšu manu transfēru?

Uz rezervācijas vaučera saņemsiet uzdrukātas skaidras instrukcijas, kas ir sagatavotas elektroniski rezervācijas brīdī. Lūdzu, pārliecinieties, ka ceļojat ar rezervācijas vaučeru, lai satiktu transfēra pārstāvi vai autovadītāju. Mēs nevarēsim izvairīties no neizdevušās transfēra, ja jums līdzi nebūs rezervācijas vaučera. Ja kāda iemesla dēļ nevarat atrast transfēra pārstāvi vai autovadītāju, lūdzam zvanīt uz pārvadātāja tālruņa numuru, kas norādīts jūsu rezervācijas vaučerā.


Kas notiek, kad es veicu rezervāciju?

Kad esat pabeidzis savu rezervāciju, ceļojuma detaļas elektroniski tiek nosūtītas piegādātājam, kas veiks attiecīgu saskaņošanu atbilstoši jūsu ievadītajai informācijai rezervācijā.
1. Jūs saņemsiet e-pastu, kas apstiprinās jūsu rezervācijas pieprasījumu.
2. Jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 24 stundu laikā (48 stundu brīvdienās) un rezervācijas vaučeru, kas ietver visu vajadzīgo informāciju par jūsu transfēru.
3. Atteikuma gadījumā – rezervācijas atcelšanu un tūlītēju samaksas atgriešanu.
NB! Piegādātājs nav atbildīgs par kļūdām pakalpojumā, kas saistītas ar nepareizu informāciju, kas norādīta rezervācijā. Lūdzam jūs vēlreiz pārbaudīt jūsu rezervācijas detaļas uz vaučera pirms ceļošanas, un informēt mūs, cik drīz vien iespējams, ja pastāv kādas kļūdas.


Kā ar atpakaļceļu?

Sistēma aprēķinās braucienu, pieskaitot 2,5 stundas, lai varētu veikt pārbaudes procedūrā. Piegādātājs patur sev tiesības mainīt tikšanās laikus atbilstoši vietējām vajadzībam. Ja nepieciešams, pārvadātājam ir tiesības mainīt atgriešanās laiku, piemēram, sliktos laika apstākļos, kas var ietekmēt ierašanos lidostā vai stacijā.

Lūdzu, pārliecinieties, ka ceļojat ar rezervēšanas vaučeru! Tā kā tas satur nepieciešamo informāciju, lai jūs varētu piezvanīt un pārliecināties vēlreiz par rezervācijas pareizību, tas palīdzēs izvairīties no nokavēta transfēra.Cik daudz bagāžas es drīkstu ņemt?

Vienai personai visos transporta veidos ir atļauta viena standarta izmēra ceļasoma un viena neliela izmēra rokas bagāža. Lūdzu, mēģiniet pieturēties pie šiem un lidostas noteiktajiem standartiem. Ja ceļojat ar papildus bagāžu, kā piemēram, lielas ceļasomas, golfa nūjas, ratiņkrēsli, slēpes, rati utt., ir svarīgi, ka mēs esam informēti par to jau rezervēšanas laikā, jo var būt nepieciešama papildu samaksa. Ja tas netiks darīts, var būt nepieciešamība pēc papildu transporta, lai šo bagāžu nogādātu galamērķī, un samaksa var tikt piemērota uz vietas.Vai šoferis mani nogādās tieši nepieciešamajā vietā?

Piegādātājs centīsies jūs nogādāt „no durvīm līdz durvīm”, taču diemžēl dažos gadījumos tas var nebūt iespējams, pamatojoties uz vietējiem ierobežojumiem, piemēram, gājēju zonas, ceļu slēgšana u.c.  Ja būs šie ierobežojumi, šoferis jūs sagaidīs un pavadīs no tuvākā iespējamā punkta.Cik ilgi man jāgaida savs transports?

Piegādātājs centīsies samazināt gaidīšanas laiku līdz minimumam.

Maksimālais gaidīšanas laiks ir viena stunda no brīža, kad izejat no bagāžas saņemšanas zāles lidostā un atrodiet pārvadātāja pārstāvi. Lūdzam jūs būt pacietīgiem neparedzētas aizkavēšanās gadījumā! Paldies!Kas notiek, ja mana brauciena detaļas mainās pirms izlidošanas?

Ja jūsu ceļojuma detaļas mainās pirms izbraukšanas, vienkārši sazinieties ar mums +371 27888851 vai pa e-pastu info@transfers-in-europe.comun informējiet mūs par izmaiņām, lai mēs attiecīgi varētu izmainīt jūsu rezervāciju.

Tomēr jūs būsiet atbildīgs par jebkuru cenas pieaugumu, ja mainītā rezervācija saistīta ar papildu attālumu/laiku, savādāku transporta tipu, kūrortu vai pasažieru skaitu utt.Kas notiek, ja es atceļu savu rezervāciju?

Jūs varat atcelt savu rezervāciju jebkura laikā, raktot uz info@transfers-in-europe.com ; var tikt piemērota atcelšanas maksa. Sīkāku informāciju varat atrast sadaļā „Darbības noteikumi un nosacījumi” mūsu mājas lapā.Kas notiek, ja mans lidojums kavējās?

Autovadītājs pārbauda lidojumu laikus un organizē savu transportu, lai būtu laikā uz jūsu ielidošanas laiku.Kas notiek, ja mans lidojums ir atcelts, kamēr esmu lidostā?

Ja jūsu lidojums ir atcelts, lūdzu, zvaniet uz piegādātāja tālruņa numuru, kas norādīts rezervācijas vaučerā. Jums būs jānorāda mums savi jaunie ielidošanas laiki, lai varam nodrošināt jums transfēru citā laikā.

Dažos galamērķos var tikt piemērots nakts tarifs, ja jūsu jaunais ierašanās laiks ietilpst laikaposmā, kad par to piemēro papildu maksu. Ja neziņosiet  par atceltu lidojumu vai izmaiņām lidojumu laikos, transports tiks nodrošināts, balstoties uz sākotnējo rezervāciju. Šajā gadījumā mūsu piegādatājs neuzņemas atbildību un nekompensē transfēra izmaksas.Ko darīt, ja ceļoju ar ratiņkrēslu?

Ja ceļojat ar ratiņkrēslu (vai nu saliekamu, vai nesaliekamu), ir svarīgi, lai jūs par to informētu mūs pirms rezervēšanas uz e-pastu info@transfers-in-europe.com lai nodrošinātu, ka mēs varam nodrošināt atbilstošu transportlīdzekli.Apdrošināšana

Visiem piegādatājiem ir civiltiesiskā apdrošināšana. Tomēr mēs iesakām jums iegādaties ceļojumu apdrošinšanu, kamēr ceļojat.Kāda veida transportlīdzekļus jūs piedāvājat?

Transportlīdzekļu tipi atšķiras katrā valstī. Lai gan liela daļa piegādātāju piedāva standarta transporta tipus, piemēram:

1.      ECO klase – maza izmēra mašīnas 2; 3; 4 pers + bagāža

2.      Comfort klases auto – vidēja izmēra mašīnas 2; 3; 4 pers + bagāža

Comfort klases autobuss – vidējie autobusi 7; 8 pers +rezerves vieta bagāžai

Comfort klases lielais autobuss – liela izmēra autobuss daudziem cilvēkiem un papildu vietai priekš bagāžas

3.      Lux klases automašīnas/autobusi – augsta līmeņa, skaistas mašīnas, ar nodrošinātu papildu komfortu un pielāgota, lai apmierinātu jūsu vajadzības.Kā rīkojas ar pasažieriem, kas atrodas alkohola reibumā un rupji uzvedas?

Piegādātājs patur tiesības atteikt pārvadājumu personai, kas tiek uzskatīta atrodamies alkohola vai narkotisko vielu ietekmē un var radīt draudus vai nodarījumus vadītājam vai jebkuram citam pasažierim, vai radīt bojājumus transportlīdzeklim.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka kompensācija netiks sniegta, neizpildot pārvadājumu iepriekšminēto iemeslu dēļ. Par visiem zaudējumiem, kas nodarīti transportlīdzeklim, persona būs atbildīga pārvadātājam. Lūdzu, mēģiniet pieturēties standarta normām un noteikumiem, lai izvairītos no jebkādām problēmām.Piegādātāja pārstāvji

Piegādātāja pārstāvji ir pieejami palīdzībai. Individuāla kontaktinformācija rezervētajam galamērķim ir norādīta uz rezervācijas vaučera. Pārvadātāja pārstāvis gaidīs jūs norunātā laikā un vietā, turot uzrakstu ar jūsu vārdu.Kāda ir jūsu smēķēšanas politika?

Piegādātājiem ir nesmēķētāju politika visu veidu transportlīdzekļiem.Kāda ir jūsu sūdzību izskatīšanas politika?

Mūsu „Darbības noteikumi un nosacījumi” ir pieejami tīmekļa vietnē. Jebkuru sūdzību ir jāreģistrē rakstiski 15 dienu laikā no transfēra pakalpojuma sniegšanas dienas. Sūdzības, kas saņemtas pēc šī perioda, diemžēl nebūs derīgas.

Sūdzības, kas radušās neievērojot  „Darbības noteikumi un nosacījumi” sadaļā minētajiem, piemēram, nepaņemot līdzi transfēra vaučeri, nenorādot pareizu informāciju, netiks ņemtas vērā.

Gadījumā, ja nespējat atrast piegādātāja pārstāvi vai šoferi, lūdzam jūs zvanīt uz piegādātāja tālruņa numuru, ko varēsiet atrast savā rezervācijas apstiprinājumā. Ja tas netiks izdarīts, jebkura prasība tiks atzīta par spēkā neesošu.

Lūdzu, mēģiniet pielāgoties „Darbības noteikumi un nosacījumiem”, lai nerastos kļūmes un sūdzības. Paldies! Noteikumi Un Nosacījumi | PARTNERU PROGRAMMA | TRANSFĒRU KOMPĀNIJĀM